KONST / Litografier / Färglitografi 14499034
nr 1449 9034
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Skärgård. Signerad, färglitografi, numrerad 67/220, oramat löst blad, 55x70 cm
Kondition: vattenskada i övre högra hörnet
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
300 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:09:37